Haftaiçi; 7:00 - 17:30
Polatlı Osb Mah. 204.Cad.No:12 Polatlı/Ankara

Hakkımızda

1991 yılında Polatlı sanayisinde torna atölyesi olarak kurulan işletmemiz 1995 yılında Limited Şirketi olarak ticari hayatına devam etmiştir. Kurulduğu günden itibaren helezonlu götürücü imalatı yapan firmamız 2000’li yıllların başlarında bantlı götürücü imalatına başlamış olup her iki makine çeşidinde sektörde lider olarak yeni imalat alanında faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Fabrikamız, yöneticiler ve çalışanlarımız ile kalite ve güven çerçevesinde, kalite ve memnuniyet çıtasını yükseltmek ve en iyi hale getirmektir. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine büyük önem verilmektedir. Sürekli olarak teknoloji takibatı, araştırma ve eleman eğitimi ile verimlilik ve kaliteyi artırmak için emek harcanmaktadır. Dilsizler Makina, girişimci, müşteri odaklı yaklaşımıyla sanayi sektöründe büyük bir öncü olmayı hedeflemektedir.

Misyon

Sanayi sektöründeki uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimini birleştiren Dilsizler Makina’nın misyonu ; özgün hizmet anlayışı güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek. Sadece satış değil, satıştan sonra ki müşteri memnuniyetidir.

0%
Kalite
0%
Fiyat
0%
Müşteri Memnuniyet
Fabrika: Polatlı Osb Mah. 204.Cad. No:12 Polatlı/AnkaraOto Lastik Şube: Gülveren Mahallesi Kutluhan Caddesi No:1 Polatlı-Ankara
Fabrika: 0312 623 74 99 (PBX)Şube: 0312 626 51 08

Mail

info@dilsizlermakina.com

Mail Listesi

Mail listemize kaydolun!

Dilsizler Makina 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: BST Bilişim